Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’ya Ocak ayından itibaren 650 binden fazla turist geldi

21 Nisan, 2009 | 17:33

Antalya’ya Ocak ayından itibaren 650 binden fazla turist geldi Türsab Antalya Yürütme Kurulu Başkanı Kerim Çavuşoğlu Avrupa’dan Türkiye’ye gelecek olan turist sayısı için geçen senenin rakamlarına ulaşılabileceğini belirtti.

Verilere göre Ocak ayından bu yana Antalya’ya gelen turist sayısı 652 bin 176. Geçen yıl ise aynı tarih aralıklarında 748 bin 646 turist Antalya’yı ziyaret etmişti.

Çavuşoğlu’nun açıklamalarına göre Türkiye Avrupalı turistlerin en çok tercih ettikleri destinasyonların başında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Gezisi, Antalya Haberleri, Kerim Çavuşoğlu, Turizm Ve Antalya, Türsab, Yaz Sezonu Antalya,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları