Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’daki Tünektepe ihalesinin sonucu belli oldu!

02 Şubat, 2018 | 12:23

Antalya tünektepe

Turizmin başkenti Antalya’nın en güzel seyir noktalarından Tünektepe’ye yapılacak 30 odalı otel, 240 kişilik restoranın işletilmesini kapsayan ihaleyi Çağdan Mühendislik ile Aska Otomotiv iş ortaklığı kazandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin en güzel seyir noktalarından Tünektepe’ye yapılacak projenin ihalesi sonuçlandı.

30 odalı bir otel, 240 kişilik restoran, kafe, büfe, satış ve sergi salonlarınının yer alacağı projenin ihalesini kazanan şirket; saatte tek yöne 1.200 kişi taşıma kapasitesine sahip Tünektepe-Sarısı arasındaki 35 teleferik ile sahilde 1000 metrekarelik bir alanın işletime hakkını da kazanmış oldu.

Tünektepe tesisi 35.8 milyona malolacak

Yap-işlet-devret modeliyle yapılan ihaleyi 1 milyon 660 bin lira yıllık bedelle kazanan Çağdan Mühendislik ile Aska Otomotiv iş ortaklığı, söz konusu tesisleri 29 yıl boyunca işletecek.

Tünektepe’ye yapılacak tesisin maliyetinin ise 35.8 milyon lira olduğu ifade ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Çağdan Mühendislik ile Aska Otomotiv, Tünektepe, Tünektepe ihalesi, Turizmin başkenti Antalya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları