Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’daki 5 milyon dolarlık Hint düğünü, gelin ile damat kavgasına kurban gitti!

19 Temmuz, 2018 | 10:24

Antalya'daki 5 milyon dolarlık Hint düğünü, gelin ile damat kavgasına kurban gitti!

Antalya’daki 5 milyon dolarlık Hint düğünü, gelin ile damat kavgasına kurban gitti. Bugüne kadarki en görkemli düğün olması planlanan organizasyonda dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears da sahne alacaktı.

Milyon dolarlık organizasyonlarını Antalya ve Bodrum’da yapan, görkemli düğün törenlerini seven Hintli aileler Türkiye’ye tercih etmeyi sürdürürken, yapılması planlanan en büyük bütçeli düğünün iptal olması gündeme oturdu.

Turizm şirketi yöneticisi Bünyat Özpak, 2014 yılından itibaren ciddi bir tanıtım atağı yapıldığını, bu yıl ise 15 düğün ile rekor kıracaklarını belirterek, “2019 hedefimiz 30 Hint düğünü yapmak” ifadesini kullandı.

5 milyon dolarlık Hint düğünü, gelin-damat kavgasına kurban gitti

Bünyat Özpak, Hint bir gelin ile damadın düğün öncesi yaşadıkları krizi şöyle anlattı: “Bu yıl Antalya’da şimdiye kadarki en büyük Hint düğününü gerçekleştirecektik. Öyle ki, düğünde Britney Spears sahneye çıkacaktı. Sanatçıyla sözleşme de yapıldı. Ancak düğün yaklaşırken, gelinin bir akrabası hayatını kaybetti. Yas nedeniyle düğün ertelendi. Ardından bu kez de gelin ile damat kavga edip ayrıldı. Tüm çalışmalarımız boşa gitti.”

Antalya’da yapılması planlanan düğünün maliyetinin 5 milyon doları bulduğu öğrenildi. Sabah’ın haberine göre, genellikle 400 ile 1000 davetli arasındaki büyüklüklerde düğünler yapıldığını söyleyen Özpak, konukların da ortalama üç gece dört gün konaklandığını söyledi.

Özpak, düğün bütçesinin 500 bin dolardan başlayıp 4 milyon dolara kadar çıktığını belirterek, “Tavan fiyat yok. Yapılabilecekler sadece hayal gücüyle sınırlı. Hindistan’da düğün organizasyonlarını planlayan büyük firmalarla birlikte çalışıyoruz. Onların düğünle ilgili taleplerini gerçekleştiriyoruz. Bu yıl Kapadokya’dan getirdiğimiz balonu gelin arabası yapmıştık.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
5 milyon dolarlık düğün, Antalya, Bünyat Özpak, Düğün iptal, Gelin damat kavgası, hint düğünü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları