Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da yapılacak fuarda alkollü içki izni çıktı!

17 Ocak, 2018 | 10:04

Antalya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda ikram amaçlı alkollü içki sunumuna izin verildiği açıklandı.

Alkollü içki sunumunun yasaklanması ile gündeme gelen Antalya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda ikram amaçlı alkollü içki sunumuna izin verildiği açıklandı.

Fuarın düzenleyicisi ANFAŞ tarafından yapılan açıklamada, ”25. FoodProduct’ta alkollü içeceklerin tanıtımı ve test tadımlarının yapılması ile ilgili izin süreci tamamlandı.” ifadelerine yer verildi.

Antalya Expo Canter’daki yenilemeden ötürü…

Alkollü içki sunumuna dair iznin Antalya Expo Center’daki yenilemeden dolayı beklemeye alındığı ifade edilen açıklamada, ”17 – 20 Ocak 2018 tarihleri arasında 29. HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek 25. FoodProduct öncesi, fuar ve kongre merkezi Antalya Expo Center’ın yenilenmesinden dolayı bekleme sürecinde olan ikram amaçlı alkollü içecek sunumunun yapılabilmesi için gerekli prosedür tamamlandı.” ifadelerine yer verildi.

25.FoodProduct’ta ‘Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satın Alma ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik’ kapsamında fuar katılımcı firmaları; alkollü içecek tanıtımı ve test amaçlı ürün tadımları gerçekleştirebilecek.

Ali Bıdı: Antalya Valiliği’nin desteğiyle

Karar sonrası konu ile ilgili açıklama yapan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, ”Her yıl olduğu gibi bu yıl da gıda ve içecek sektörünün önde gelen firmalarını yurt içi ve yurt dışındaki profesyonellerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yıl fuar merkezimizin yenilenmesinden dolayı prosedürlerin yerine getirilmesinde bir gecikme yaşandı.

Antalya Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’nun destekleriyle izin sürecini başarıyla tamamladık. Konu ile ilgili katılımcı firmalarımıza gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Bu yıl 25. yaşını kutlayan fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak.

ANFAŞ olarak, Antalya ve Türkiye ekonomisinin kalkınması için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm konaklama, ağırlama, gıda ve içecek sektörünün tüm profesyonellerini Antalya Expo Center’daki büyük şölene davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29. HotelEquipment, ANFAŞ, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, Antalya 25. FoodProduct, Antalya Expo Center, Antalya Fuar 2018, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İçki yasağı kalktı, Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları