Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da turizmin 12 aya yayılması hedefleniyor

05 Ekim, 2009 | 09:57

Antalya'da turizmin 12 aya yayılması hedefleniyor THY ile Akdenizli otelcilerin Moskova ile birlikte başlattıkları işbirliği çalışması, yeni bir atılımla devam ediyor. Antalya’dan 2 Ekim itibariyle Paris’e, 3 Ekim itibariyle Dusseldorf ve Stockholm seferleri başlıyor.

Antalya’dan Paris’e yapılacak seferler pazartesi ve cuma, Dusseldorf ve Stockholm’e yapılacak seferler ise cumartesi günleri gerçekleşecek. THY ile AKTOB’un yakın bir tarihte imzalayacakları protokol çerçevesinde bu üç destinasyondan gelecek münferit konuklara cazip imkanlar sağlanacak. Örneğin konaklamada Kültür ve Turizm Bakanlığı’na verilen fiyat üzerinden yüzde 50 indirim olanağı sunulacak. Şehirdeki diğer sivil toplum örgütleriyle yapılan bağlantılar sayesinde uçak yolcuları anlaşmalı mağaza ve restoranlardan yüzde 30 indirim alabilecek. Böylece Antalya’da turizmin 12 aya yayılması hedeflenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Gezisi, Antalya Turizm, İsveç Stockholm, Paris Balayı, Paris Gezi, Paris Gezisi, Paris Oteller, Paris Tatil, Paris Turları, Paris Turu, Stockholm, Stockholm Gezisi, Stockholm turları, Stockholm-Antalya Uçuşları, THY Uçuşları, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları