Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da ‘erken rezervasyon’ kampanyası başladı!

12 Şubat, 2018 | 11:57

Türk turizminin en önemli kenti Antalya’da, iç turizme yönelik özel indirim ve avantajlı fiyat uygulamalarını kapsayan ‘Antalya Seni Bekliyor’ kampanyası aracılığıyla, şehirde erken rezervasyon seferberliği başlatıldı.

Türk turizminin en önemli kenti Antalya’da, iç turizme yönelik özel indirim ve avantajlı fiyat uygulamalarını kapsayan ‘Antalya Seni Bekliyor’ kampanyası aracılığıyla, şehirde erken rezervasyon seferberliği başlatıldı.

Dünya turizminde lider şehirler arasına girme yolunda hızla ilerleyen Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’da, iç turizmi canlandırmaya yönelik önemli adımlar atılıyor.

Bu yılın ocak ayında kentte ağırladığı turist sayısında % 13’lük artış elde eden, turizm alanında yürütülen projelerle belediyecilik hizmetlerinde lider bir yaklaşım sergileyen kentte, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel öncülüğünde atılan adımlar, resmiyet kazanmayı sürdürüyor.

Bu nedenle , Büyükşehir Belediyesi ile AKTOB ve Türkiye’nin en büyük tur operatörleri arasında, 10 Şubat Cumartesi günü, İstanbul – Çırağan Palace Kempinski’de Antalya Seni Bekliyor kampanyasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

2017’nin aralık ayında Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş tarafından, “Tatil herkesin hakkı” ve “Yerinizi şimdiden ayırtın” sloganları ile tüm yurdu hedef alarak başlatılan erken rezervasyon kampanyaları iç turizmi hareketlendirmeye başladı.

Antalya’da ‘erken rezervasyon’ kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen destinasyonları arasında ilk sırada yer alan Antalya’da, Başkan Menderes Türel öncülüğünde başlatılan erken rezervasyon seferberliğiyle, iç turizmde zirve yapılması bekleniyor.

Antalya’nın iç turizmde en çok tercih edilen tatil bölgesi olduğunu belirten Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, protokol töreninde, “Kentimizde başlattığımız erken rezervasyon seferberliği kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, dahil birçok ilinde açık hava mecralarında tanıtım atağı başlatıyoruz.

Dijital ortamda oluşturduğumuz www.antalyasenibekliyor.com sitesi aracılığıyla da erken rezervasyondan yararlanmak isteyen herkesin, hızlı bir şekilde iş birliği içerisinde olduğumuz tur operatörleriyle bağlantı kurmalarını sağlayacağız.

Vatandaşlarımız siteye girip tatil organizasyonlarını bugünlerde yaparlarsa yüzde 50’lere varan erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirler. Erken rezervasyonun farkındalığını, yurtdışından ülkemize gelip uygun fiyatlarla tatil yapan turistler gibi, yerli turistlerimiz de www.antalyasenibekliyor.com adresini ziyaret edip fiyat avantajından faydalanabilirler.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKTOB, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Seni Bekliyor, Antalya Turizm, Çırağan Palace Kempinski, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Menderes Türel, Türk turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları