Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da yılbaşı hareketliliği

22 Aralık, 2012 | 10:49

Antalya'da yılbaşı hareketliliği

Antalya’da yılbaşı hareketliliği / Turizm Haberleri

Antalya Manavgat Side Turistik İşletmecileri Birliği Derneği (MASTOB) Başkanı Cengiz Haydar Barut,Antalya’da yoğun bir yılbaşı hareketliliği yaşandığını söyledi.

Cengiz Haydar Barut, yaptığı açıklamada, bölgenin iklim yapısı ve güneşli gün sayısının fazla olmasının Avrupalı turistler için bir avantaj olduğunu belirtti. Geçen yıla göre açık olan tesislerin sayısında yüzde 50 artışın olduğunu kaydeden Bart, bölgeye genelde başta Almanlar olmak üzere Orta Avrupa ülke vatandaşlarının geldiğini bildirdi.

Yılbaşı tatiline bağlı olarak bölge destinasyonunda 2 haftalık bir hareketlenme beklediklerini ifade eden Barut, “Bölgemizde açık olan tesislerde yılbaşı öncesi hareketlilik oluşmaya başladı. Geçen yıla göre yüzde 50’lik artış var. Avrupa ve İskandinav ülke vatandaşlarını yılbaşı tatili için Antalya’ya bekliyoruz. ” diye konuştu.

Antalya bölgesinde bir ay önce aktif turizm sezonunun sona ermesiyle açık olan tesis sayısı yüzde 90’dan yüzde 35 seviyesine düşmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Manavgat, Antalya yılbaşı, Antalya yılbaşı hareketliliği, Cengiz Haydar Barut, MASTOB, MASTOB Başkanı, MASTOB Başkanı Cengiz Haydar Barut, Side Turistik İşletmecileri Birliği Derneği,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları