Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Turizm Fuarı için hummalı çalışma başladı!

20 Eylül, 2018 | 10:26

Antalya Turizm Fuarı için hummalı çalışma başladı!

Antalya Turizm Fuarı için hummalı çalışma başladı. ANFAŞ Genel Müdürü Özdamar, “Antalya’da Türkiye’nin en büyük, dünya klasmanında ise ilk 5 içinde yer almasını hedeflediğimiz Antalya Turizm Fuarı için çalışmalara başladık” açıklamasını yaptı.

Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ANSİAD (Antalya Sanayici İş Adamları Derneği) ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) gibi kurumların yer aldığı ANFAŞ’ın (Antalya Fuarcılık A.Ş) Genel Müdürü Hüseyin Özdamar, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Yönetim Kurulu’nun haftalık olağan toplantısına katıldı.

Antalya Turizm Fuarı için hummalı çalışma başladı

ANFAŞ Genel Müdürü Hüseyin Özdamar, yeniden yapılanma sürecine giren ANFAŞ’ın çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiği toplantıda, Antalya’da Türkiye’nin en büyük, dünya klasmanında ise ilk 5 içinde yer almasını hedefledikleri Antalya Turizm Fuarı için düğmeye bastıklarını açıkladı.

Hüseyin Özdamar, farklı turizm konseptlerinin yurt dışına pazarlanmasını hedeflediklerini ifade ederken, “Konum olarak turistik tesislere ve Antalya Havalimanı’na yakınız. Türkiye’nin bölünmemiş en büyük fuar salonuna sahibiz. Avantajımız ve imkanlarımız diğer bölgelere göre çok daha fazla. Uluslararası alanda önemli bağlantılarımız var. Alışılmışın dışında çok daha fazla ülke sayısını hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

“Alanya’yı çok olumlu etkiler”

ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili ise, 20 Nisan 2019’da düzenlenmesi palanlanan fuarın Antalya için olması gereken bir girişim olduğunu belirterek, “Kongre ve fuar turizmi kış dönemi için çok önemli. Antalya genelinde uzayan sezon ve artan doluluk oranları Alanya’yı da olumlu etkiler. Yapılan çalışmalara gereken desteği vereceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ALTİD, ANFAŞ, ANSİAD, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Fuarcılık A.Ş, Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Turizm Fuarı, Antalya Valiliği, ATAV, Burhan Sili, Hüseyin Özdamar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları