Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da 2010’un 9 milyonuncu turisti için tören

25 Ekim, 2010 | 18:07

Bu yıl 10 milyon turist hedefleyen Antalya, 9 milyonuncu turisti çiçeklerle karşıladı.

Antalya’nın 9 milyonuncu misafiri Alman Loose ailesi oldu. Elektrik teknikerliği yapan Rene ve pedikür işi yapan Suzanne çiftçi ile 5 yaşındaki kızları Leonie Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden giriş yapan 9 milyonuncu turist oldu. Almanya’nın Hannover kentinden SKY Havayolları’na ait 1342 sefer sayılı uçağıyla gelen Alman aile, kendilerini karşılayan kalabalık karşısında şaşırdı.

9 milyonuncu turisti karşılamak için Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde karşılama töreni düzenlendi. Törene havalimanı mülkü amiri Antalya Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz, turizmden sorumlu Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, ICF yetkilileri, turizmciler ve havalimanı çalışanları katıldı. Pasaport kontrolünde çiçeklerle karşılanan Alman aileye, tatil hediye edildi. Havalimanı işleticisi ICF ve SKY Havayolları, Alman aileye bir haftalık tatil hediye etti. Loose ailesi, tatil kazandıklarını öğrenince çok mutlu oldu. Antalya’ya dördüncü kez geldiklerini belirten Rene Loose, ”

“Büyük bir sürpriz oldu. Çok heyecanlandık. Kendimizi çok iyi hissediyoruz. Çok mutluyuz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Turist, Antalya turist sayısı, Antalya Turizm, Antalya Turst Sayısı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları