Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’nın turist sayısında artış

03 Nisan, 2013 | 20:36

Antalya’nın turist sayısında artış Antalya’nın turist sayısında artış yaşandı.

Antalya’ya yılın ilk 3 aylık döneminde gelen yabancı ziyaretçi sayısı yüzde 3,9 artarak 586 bine yükseldi.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Ar-Ge biriminin derlediği verilere göre, Antalya turizmi, ana pazarlarından Almanya’da yüzde 1 büyürken, Rusya’daki gelişme yüzde 12’ye yaklaştı. Kuzey Avrupa ülkelerinde ise ciddi artış oranları yakalandı.

Norveç’te yüzde 54, Belçika’da yüzde 65, Danimarka’da yüzde 40, İsveç’te yüzde 55 ve Finlandiya’da yüzde 132 artış oldu. Üç ayda Avusturya, Fransa, İran, Ukrayna ve Polonya gibi pazarlarda ise gerileme yaşandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKTOB, AKTOB Yönetim Kurulu, Antalya, Antalya Gezisi, Antalya Haberleri, Antalya Turist, Antalya Turizm, Fransa, İran, Polonya, Turizm Ve Antalya, Ukrayna, vusturya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları