Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya ‘da ruhsatsız otel inşaatına para cezası / Turizm Haberleri

18 Şubat, 2011 | 14:28

Antalya ‘da ruhsatsız otel inşaatına para cezası / Turizm Haberleri

Antalya’nın Aksu ilçesinde ruhsat işlemi tamamlanmadan inşaatına başlanan otele belediye tarafından 286 bin 275 TL para cezası kesildi.

Aksu Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 9 Şubat’ta İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrolde Cömertoğlu Turizm ve Otelcilik AŞ tarafından yapımına başlanan otel inşaatının ruhsatı olmadığı belirlendi.

Şehircilik Müdürlüğü ekiplerince tutulan tutanağa istinaden aynı gün içerisinde toplanan encümen, firmaya 286 bin 275 TL para cezası yazılmasını uygun buldu. Uygulama imar planı bulunan alanda yapılan otel inşaatı 30 gün süre içerisinde ruhsatlandırılmazsa yıkılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya ruhsatsız otel inşaatı, Otel İnşaatı para cezası, ruhsatsız otel inşaatı, ruhsatsız otel inşaatı ceza, ruhsatsız otel inşaatı para cezası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları