Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’daki 24. Otel Ekipmanları Fuarı’na yabancı ilgisi

17 Kasım, 2012 | 22:50

Antalya 23–26 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenlenecek 24. Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’na, Almanya, Rusya ve Çin’deki firmalardan yoğun ilgi olduğu bildirildi.

Antalya Expo Center’da düzenlenecek fuar, sektörün yerli firmalarına uluslararası ticaret fırsatı sunuyor. Fuar çarpan etkisiyle birlikte 2 milyar dolarlık ticaret hacmi oluşturuyor. Sektör profesyonellerinin ilgi gösterdiği fuara başta Almanya olmak üzere yabancıların da yoğun ilgisi var. Almanya’dan Swabia/Bavaria Ticaret ve Sanayi Odası’nın da desteğiyle 7 firma ülke standında yer alacak.

Swabia/Bavaria Ticaret ve Sanayi Odası Akdeniz Proje Ofisi Sorumlusu Anis Azouz, fuara büyük ticari beklentiyle katıldıklarını, Anfaş Hotel Equipment Fuarı ile Türkiye’deki turizm tesislerinde tanınmayı hedeflediklerini söyledi.

Anfaş Hotel Equipment 2013 Fuarı’na Çin firmalarından da ilgi büyük. Çinliler ilk kez bu fuara katılacak. Çin’den üç firma fuarda yerini alacak.

İtalya, Rusya, İngiltere, Almanya, Azerbaycan, Kazakistan’da düzenlenen fuarlara katılarak tanıtım çalışmalarına yoğunlaştıklarını dile getiren Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, “24 ülkenin turizm bakanlarına ve sektöre davetler gönderilmiştir. Anfaş Hotel Equipment, ticaret müşavirleri ve ekibimiz tarafından yurt dışında çok geniş kapsamda tanıtılmaktadır. 2012 yılında 751’i yabancı olmak üzere toplam 28 bin 756 sektör profesyonelini ağırlayan Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nın 2013 yılında profesyonel ziyaretçi hedefi 35 bin kişi.” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
24. Otel Ekipmanları Fuarı, Antalya, Antalya 24. Otel Ekipmanları Fuarı, Antalya Otel Ekipmanları Fuarı', Ekipman Fuarı, Otel Ekipmanları Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları