Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya, Miami “Kardeş Şehir” Anlaşması Tamamlandı

23 Mayıs, 2017 | 09:11
Antalya Miami

Antalya Miami

 

Antalya İle Miami Arasında “Kardeş Şehir” Anlaşması Tamamlanmak Üzere, Resmi İşlemlere Başlandı

Türkiy’nin turizm cenneti olan Antalya ile Dünya’nın ve Amerika’nın Süper Star şehirlerinden olan Miami artık “Kardeş Şehir” oluyor. Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Antalya-Miami kardeş şehir projesinin, her iki kentin meclisleri tarafından kabul edildiği belirtildi. Bu çerçevede Türel’in, Miami Belediye Başkanı Tomas Regalado’nun davetiyle Miami’ye gidiyor. A.A.’nın yaptığı habere göre, Bugün tarihi olan 23 mayıs Salı, Miami Belediyesinde gerçekleştirilecek olan Antalya- Miami kardeş şehir anlaşması imza töreninde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Miami Belediye Başkanı Tomas Regalado iki şehir adına imza atacak.

İki Şehrin Ticareti Geliştirilecek

ABD’nin turizm merkezi Miami ile Türkiye’nin turizm merkezi Antalya arasında imzalancak kardeş şehir anlaşmasının, şehirler arasında ticaret, turizm, eğitim ve kültürel ilişkilerin gelişmesine, her iki ülkenin ve şehrin tanıtımına, iki kentte yaşayan halklar arasında karşılıklı anlayış, saygı ve dostluğun gelişmesine, iki kentin ekonomik refahının ilerletilmesine katkı sağlaması amaçlanıyor.

24 Mayıs Perşembe günü Florida’nın Bradenton kentine geçecek olan Türel’in, Başkan Türel, Antalyaspor Koleji projesiyle ilgili olarak dünyanın en iyi spor akademilerinden biri olan IMG Academy’de de incelemelerde bulunacağı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, Antalya, Kardeş Şehir, Miami, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları