Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Konyaaltı’nda mavi bayrak töreni

08 Haziran, 2009 | 09:30

Mavi Bayrak devir teslim töreni Antalya’nın Beldibi beldesindeki Ak-ka otelde gerçekleşti.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz ve mavi bayrak kriterlerini yerine getiren 14 tesisin yöneticilerinin katıldığı törende Muhittin Böcek konuşma yaptı.

Türkiyede’ki 286 mavi bayrağın 156’sının Antalya sınırları içerisinde olduğunu söyleyen Muhittin Böcek, “Bu rakamlar gurur verici. Bu rakamlarla Antalya’nın çevre temizliğine ne kadar önem verdiği gözler önüne seriyor. Konyaaltı ilçesinde ise toplam 13 mavi bayrakyer alıyor. Çevre bilinci sayesinde mavi bayrak etrafında buluştuk” dedi.

Tören sonunda, Konyaaltı sahilindeki Baki Gruba ait 1, 4, 5, 6 ve 8 Nolu plaj işletmeleri, Beldibi Atatürk Parkı Halk Plajı, Beldibi Rixos Otel, Antedon Deluxe Otel, Catamaran Otel, Beldibi Clup Med, Sigana Tatil Köyü, Club Amara Marine, Sungate Prot Royal ve Sea Gull Otel’e mavi bayrakları verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ak-ka Otel, Antalya, Antalya Otelleri, Beldibi, Beldibi Rixos Otel, Club Amara Marine, Konyaaltı, Konyaaltı Otelleri, Mavi Bayrak, Mavi Bayrak Projesi, Sigana Tatil Köyü, Sungate Prot Royal,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları