Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Konyaaltı Beach Park’ta 1 kişi boğuldu

20 Ağustos, 2010 | 19:32

Kayseri’den Antalya’ya dükkan açmak için gelen genç, memleketine dönmeden son kez serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti.

Olay Konyaaltı Beach Park’ta meydana geldi. Kuzeni Mustafa Baldemir’le birlikte denize gelen Ahmet Baldemir(25) bir süre yüzdü. Mustafa Baldemir, bir süre sonra yüzme bilmeyen kuzeni Ahmet Baldemir’i gözden kaybetti. Etraftaki vatandaşlarla birlikte bir süre kuzenini arayan Baldemir, bir sonuç alamayınca polise haber verdi.

Olay yerine gelen güvenlik güçleriyle birlikte plajda yüzen vatandaşlar da denizde Ahmet Baldemir’i aradı. Suyun içine dalan vatandaşlar, Ahmet Baldemir’i yaklaşık 3 metre derinlikte bularak kıyıya çıkardı. Kıyıya vatandaşlar tarafından çıkartılan Baldemir, olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ahmet Baldemir’in kuzeniyle birlikte Antalya’daki işlerini tamamladığı ve akşam saatlerinde son kez denize girip memleketlerine dönecekleri öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Baldemir, Antalya, Antalya Konyaaltı Beach Park, Beach Park, Beach Park boğulma olayı, Kayseri, Konyaaltı, Konyaaltı plajı, Mustafa Baldemir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları