Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya-Kemer deniz otobüsü seferlerinde aile indirimi

04 Temmuz, 2012 | 13:16

Yaz sezonun canlandığı şu günlerde Antalya-Kemer arasında yolcu taşıyan Büyükşehir Belediyesi’ne ait deniz otobüslerinin taşıma ücretlerine aile indirimi yapıldığı bildirildi.

Konuyla ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada belediyeye ait Antalya Ulaşım A.Ş. tarafından işletilen Termessos, Olimpos ve Aspendos adlı 3 deniz otobüsünün taşıma ücretlerinde bazı değişiklikler yapıldığı belirtildi. Buna göre 45 liradan yolcu taşımaya devam edecek deniz otobüslerinde, aynı aileden 2 kişi tek bilet fiyatına yolculuk yapacak. Ayrıca öğrenci, öğretmen ve emekliler yarı fiyat olan 22.5 liraya deniz otobüslerinden yararlanacak. 65 yaş üstü vatandaşlar da 30 liraya yolculuk yapacak.

Deniz otobüslerinde engellilere yönelik de yeni bir düzenleme yapıldı. Temmuz itibariyle engelliler, ücret ödemeden deniz otobüslerinden yararlanabiliyor. 3 deniz otobüsü, 6 Haziran 2012 tarihinde düzenlenen törenle Antalya Kaleiçi Yat Limanı ile Kemer Türkiz Marina arasında seferlere başlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Kaleiçi Yat Limanı, Antalya Kemer, Antalya-Kemer deniz otobüsü, Antalya-Kemer deniz otobüsü seferleri, Aspendos, Kemer, Kemer deniz otobüsü, Kemer Türkiz Marina, Olimpos, Termessos,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları