Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya-Kemer deniz otobüsü seferlerinde aile indirimi

04 Temmuz, 2012 | 13:16

Yaz sezonun canlandığı şu günlerde Antalya-Kemer arasında yolcu taşıyan Büyükşehir Belediyesi’ne ait deniz otobüslerinin taşıma ücretlerine aile indirimi yapıldığı bildirildi.

Konuyla ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada belediyeye ait Antalya Ulaşım A.Ş. tarafından işletilen Termessos, Olimpos ve Aspendos adlı 3 deniz otobüsünün taşıma ücretlerinde bazı değişiklikler yapıldığı belirtildi. Buna göre 45 liradan yolcu taşımaya devam edecek deniz otobüslerinde, aynı aileden 2 kişi tek bilet fiyatına yolculuk yapacak. Ayrıca öğrenci, öğretmen ve emekliler yarı fiyat olan 22.5 liraya deniz otobüslerinden yararlanacak. 65 yaş üstü vatandaşlar da 30 liraya yolculuk yapacak.

Deniz otobüslerinde engellilere yönelik de yeni bir düzenleme yapıldı. Temmuz itibariyle engelliler, ücret ödemeden deniz otobüslerinden yararlanabiliyor. 3 deniz otobüsü, 6 Haziran 2012 tarihinde düzenlenen törenle Antalya Kaleiçi Yat Limanı ile Kemer Türkiz Marina arasında seferlere başlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Kaleiçi Yat Limanı, Antalya Kemer, Antalya-Kemer deniz otobüsü, Antalya-Kemer deniz otobüsü seferleri, Aspendos, Kemer, Kemer deniz otobüsü, Kemer Türkiz Marina, Olimpos, Termessos,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları