Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Havalimanı’na gelen 30 milyonuncu yolcu tatil kazandı!

06 Kasım, 2018 | 17:37

Antalya Havalimanı'na gelen 30 milyonuncu yolcu tatil kazandı!

Antalya Havalimanı’na gelen 30 milyonuncu yolcu tatil kazandı. 2018 yılında 30 milyon yolcuya ev sahipliği yapan Antalya Havalimanı’nda sürpriz bir karşılama yapıldı. Alman yolcuya tatil hediye edildi.

Fraport TAV Antalya Havalimanı, 2018 yılı içerisindeki 30 milyonuncu yolcu olan Alman aileyi sürprizle karşıladı. Antalya’nın rekor kıran yolcusu Petra Hartberger, ailesiyle birlikte Münih’ten SunExpress XQ 131 uçuşuyla bugün öğle saatlerinde Antalya Havalimanı’na indi.

Antalya Havalimanı’na gelen 30 milyonuncu yolcu tatil kazandı!

Antalya Havalimanı Birinci Dış Hatlar Terminali’ndeki törene Vali Yardımcısı Aydın Ergün, DHMİ Genel Müdürü Osman Serdar, SunExpress Yer İşletme Grup Müdürü Mustafa Minareci, Fraport TAV Antalya Havalimanı genel müdürleri Gudrun Teloeken ve Deniz Varol katıldı. Almanya’nın Münih kentinden iki kızı ve eşiyle birlikte Antalya’ya gelen 30 milyonuncu yolcu olan Petra Hartberger, çiçek ve hediyelerle karşılandı.

Aile, Fraport TAV Antalya Havalimanı’nın tüm aileye sunduğu Türk Rivierası’nda 5 yıldızlı bir otelde konaklama ve Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress tarafından hediye edilen gidiş-dönüş Antalya biletlerinin olduğu hediye çekini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Antalya Kundu’da 5 yıldızlı otelde tatil yapacaklarını belirten Hartberger, senede en az 2 defa Antalya’ya tatile geldiklerini belirterek çok mutlu olduklarını söyledi.

Tüm zamanların yolcu rekoru

Antalya Havalimanı iç ve dış hatlarda 2018’de 30 milyonuncu yolcuyu ağırlayarak Türk Rivierası’na açılan bu popüler kapıda, tüm zamanların yolcu rekorunu kırdı.

Aynı zamanda Antalya Havalimanı, 2017 yılında ise toplam 26,3 milyon yerli ve yabancı yolcuya hizmet verdi. 30 milyonuncu yolcuyu karşılama törenine Antalya Vali Yardımcısı Aydın Ergün, DHMİ Genel Müdürü Osman Serdar, SunExpress Yer İşletme Grup Müdürü Mustafa Minareci, Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürleri, Gudrun Teloeken ve Deniz Varol katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
30 milyonuncu yolcu, Alman aile, Antalya Havalimanı, antalya havalimanı rekor, Gudrun Teloeken, Münih, Osman Serdar, Petra Hartberger, Sunexpress,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları