Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Havalimanı’ndan rekor !

27 Haziran, 2014 | 10:39

Antalya Havalimanı Antalya Havalimanı, yeni bir rekora imza attı. Havalimanı, misafir ettiği yolcu ve uçak sayısında rekor kırdı. Antalya Havalimanı, 21 Haziran’da 971 uçak ve 169 bin 122 yolcuya hizmet verdi.

NationalTürk‘te yer alan habere göre, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Orhan Birdal, internet sitesinde yer alan açıklamasında, havacılıkta rekorların her gün yenilendiğini belirtti.

Antalya Havalimanı’nın 21 Haziran’da misafir ettiği yolcu ve uçak sayısında rekor kırdığını ifade eden Birdal, “Antalya, 21 Haziran’da 971 uçak ve 169 bin 122 yolcuya sorunsuz hizmet vererek tarihi rekorunu kırdı. Emeği geçen DHMİ ve tüm liman çalışanlarına tebrikler” ifadesini kulandı.

DHMİ verilerine göre rekor günü Antalya Havalimanı’na en çok yolcu Moskova, İstanbul, Manchester, Londra ve St. Petersburg’dan geldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Havalimanı, antalya havalimanı 21 haziran, antalya havalimanı rekor, antalya havalimanı rekoru, antalya havalimanı yeni rekor, antalya havalimanı yolcu sayısı, İstanbul, Londra, Manchester, Moskova, St. Petersburg,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları