Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Havalimanı personeli yemekten zehirlendi

11 Eylül, 2009 | 13:10

Antalya Havalimanı personeli yemekten zehirlendi Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Terminali’nde görevli 20 personel yedikleri yemekten zehirlendi.

Aralarında güvenlik görevlilerinin de bulunduğu 3 personel hastaneye kaldırıldı. Zehirlenen personelden birinin hamile olduğu öğrenildi.

Dün meydana gelen olayda, Anadolu Catering tarafından hazırlanan öğlen yemeğinden yiyen 20 personel bulantı ve baş dönmesi şikayetiyle Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Durumu ağır olan 3 kişi hastaneye yatırılırken geri kalanlar ayakta tedavi edildi.

Olayı doğrulayan Antalya Havalimanı Mülki Amiri Hayrettin Balcıoğlu, “Dün alınan numunelerin raporlarını bekliyoruz. Neden kaynaklandığı tespit edildikten sonra gerekli işlem yapılacak.” dedi.

Anadolu Catering yetkilileri ise çalışanların yemekten zehirlenmediğini, bir kaç kişinin midesinin bulandığını savundu. Şirket yetkilileri, “Zehirlenme yok. Bizim etimiz her gün taze geliyor. Birkaç kişinin midesi ağrımış olabilir. Zaman zaman olabiliyor. Yaz dolayısıyla yağlardan filan olabiliyor. Hastaneye kaldırılma gibi büyük bir durum yok.” yorumunu yaptılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Catering, Anadolu Catering Firması, Anadolu Catering Yetkilileri, Antalya Havalimanı, Antalya Havalimanı Haberleri, Antalya Havalimanı Personeli, Antalya Havalimanı Resimleri, Hayrettin Balcıoğlu, Hayrettin Balcıoğlu Antalya Havalimanı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
gerçek
23 Eylül, 2013

Hiç zehirlenme yok felan demeyin.Yıl oldu 2013 geçen günde 28 kişi yine aynı firma ve yemekhaneden zehirlenme geçirdi.Doktor raporları bile var.Fkat hala yönetim ve firma aynı masalları okumakta.Yazıklar olsun.Bukadar ucuzmu insan hayatı.ICF ve SECURITAS firmalarını şiddetle kınıyorum ve daha hassas olmaya davet ediyorum

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 23rd, 2013 at 16:43 gerçek mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları