Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Havalimanı’nda Olympos Teleferik çocuk alanı kuruldu

23 Kasım, 2015 | 10:58

olimpos teleferik antalya Kemer’de kurulu bulunan dünyanın sayılı ve Avrupa’nın en uzun teleferiği olan Olympos Teleferik, ilginç tanıtım çalışmaları ile de dikkat çekiyor.

Olympos Teleferik, 2015 sezon başında Antalya Havalimanı iç ve dış hatlarda oluşturduğu Teleferik temalı oyun parkları ile hem tanıtım yaptı hem de çocukların ilgisini çekti. Oluşturulan oyun alanlarında EXPO 2016 logoları yer alırken, 2016 yılında Antalya turizmine büyük katkı sağlayacak olan EXPO’nun tanıtımı da yapılıyor. Gelecek yıl da oyun alanlarının burada yer almaya devam edeceği ifade edilirken, gösterilen ilgiye de teşekkür edildi.

Olympos Teleferik Satış Müdürü Haydar Culfa yaptığı açıklamada “2015 yılı sezon başında Antalya Havalimanı iç ve dış hatlarda yolcu iniş bölümünde yaptığımız çocuk oyun alanları gelen misafirler tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. Özellikle yaz döneminde çocuklu ailelerin uçaktan inip bagajlarını almaya geldikleri bölümde yer alan Teleferik temalı olan alanları çocukların vazgeçilmez alanları oldu. Özellikle aileler bagajlarını almayı beklerken çocuklar burada vakitlerini geçirdiler. Oyun alanımızı yaparken sadece bir reklam hedefi gözetmedik, çocuk ve çiçek temalı olan ve Antalya’mıza büyük katkı koyacak olacak EXPO 2016’ya da burada yer verdik” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Havalimanı, Kemer, Kemer Antalya, Olympos Teleferik, Olympos Teleferik antalya, Olympos Teleferik kemer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları