Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya, G20 liderlerine görsel şölen sunacak / Foto Galeri

12 Kasım, 2015 | 07:29

Antalya, G20 zirvesi Dünyanın en büyük 19 ekonomisi ve AB’yi buluşturan G20’nin 10’uncu zirvesinin yapılacağı Antalya, havadan görüntülendi.

Belek’te 15-16 Kasım’da düzenlenecek G20 Liderler Zirvesi ile dünyanın gözünün çevrildiği “Türkiye’nin turizm başkenti” Antalya, çok sayıda ülkenin liderini ağırlamaya hazırlanıyor.

Zirve dolayısıyla ABD Başkanı Obama, Rusya Devlet Başkanı Putin, Almanya Başbakanı Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İngiltere Başbakanı Cameron’un da aralarında bulunduğu dünya siyaseti ve ekonomisine yön veren isimler, Antalya’da ağırlanacak.

Tarihi ve turistik yapılarıyla her yıl milyonlarca turisti ağırlayan ve zirve nedeniyle ilginin arttığı Antalya’nın güzellikleri havadan görüntüledi.

Büyük İskender’in İ.Ö. 333’te ziyaret ettiği bilinen Kemer ilçesindeki Phaselis Antik Kenti, Antalya Büyük Limanı, Konyaaltı Sahili, falezler, Kaleiçi, Antalya Yat Limanı, Düden Şelalesi’nin denize döküldüğü alan, muhteşem manzarası ve havadan görüntüleri ile görsel şölen sunuyor. Muhteşem tarihi güzellikleriyle dikkati çeken Side Antik Kenti ve Apollon Tapınağı, Manavgat Irmağı, Aspendos Antik Kenti ile Perge Antik Kenti asırlara meydan okuyan yapılarıyla izleyenleri hayran bırakıyor (AA).

İşte Antalya’dan muhteşem görüntüler

Antalya, G20 liderlerine görsel şölen sunacak

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Apollon Tapınağı, Aspendos Antik Kenti, G20, G20 antalya, G20 zirvesi, G20 zirvesi antalya, Manavgat Irmağı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları