Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Expo Center’da Doğa, Macera, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı

05 Ağustos, 2013 | 11:28

Antalya Expo Center’da Doğa, Macera, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı TÜRSAB’ın katkılarıyla 14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da  “ANFAŞ ATEX- Doğa, Macera, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı” düzenleniyor.

TÜRSAB’ın katkılarıyla  Türkiye’nin turizm değerlerini tüm dünyaya tanıtmak adına 14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da “ANFAS ATEX- Doğa, Macera, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı” organize ediliyor.

TÜRSAB’ın yaptığı açıklamaya göre hedef, Türkiye’den ve dünyadan alternatif turizm sektörü mensuplarının bir araya geldiği; profesyonel ikili iş görüşmeleri, uluslararası konferanslar ve workshopların organize edildiği profesyonel bir platform yaratarak karşılıklı iş birliğinin ve ARGE faaliyetlerinin geliştirilmesi konusunda destek olmak; bu yolla Türkiye’nin sahip olduğu doğa, kültür ve tarih varlıklarının tüm dünya tarafından bilinmesine ve Türkiye’nin cazip alternatif turizm merkezlerinden bir tanesi olması idealine katkıda bulunmak.

TÜRSAB, fuara katılmak isteyen turizm acentelerine özel paket fiyatlar uyguluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alternatif Turizm Fuarı, Antalya Expo Center, Antalya Expo Center fuar, Antalya Expo Center TÜRSAB, Doğa, Doğa Macera Spor Alternatif Turizm Fuarı, Fuarlar, Macera, Spor Turizmi, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Mildred
22 Temmuz, 2014

izmir is a better city to visit. i mean the hioairsctl monuments and it is a nicer city. a different city, must be seen. antalya is nice too, but more with its beaches. it has plenty of hioairsctl monuments too. it depends on your purpose to visit. izmir has beaches and holiday towns too. but you’ll visit one, so i say izmir flight to antalya takes 1 hr, or slightly more.to izmir 1 hr-1.15 too. ferry should save time, (not knowing exactly) i guess train ride would take 7-8 hrs about thy flights, i use its domestic line frequently (it’s the best), i went abroad with lufthansa rather than thy. that choice was according to the price lol i cant speak with the experience of 2 flights with thy 4 years ago. i remember its meals was good 😀 thy’s food service is the best that’s all i know oğuz, since thy has a 25% student discount,i never use other airlines lol

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 19:12 Mildred mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları