Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya Eurasia Airshow’a Rusya’dan büyük övgü!

25 Nisan, 2018 | 12:17

Rusya'dan Eurasia Airshow'a büyük övgü

Bugün Antalya’da kapılarını açan 2018 Eurasia Airshow’a Rusya’dan büyük övgü geldi. Rosoboronexport Başkanı Miheyev, Türkiye’nin havacılık fuarı Eurasia Airshow’un parlak bir geleceği olduğunu, fuarın düzenli katılımcısı olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Antalya’da bugün kapılarını açan Eurasia Airshow’a Rusya’dan büyük övgü geldi. Rosoboronexport Başkanı Miheyev, Türkiye’nin havacılık fuarı Eurasia Airshow’un parlak bir geleceği olduğunu, fuarın düzenli katılımcısı olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Rusya devlet savunma sanayi şirketi Rosoboronexport Başkanı Aleksandr Miheyev, Türkiye’nin ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow’un parlak bir geleceği olduğunu söyleyerek, “Bu fuarın her yıl düzenli katılımcısı olmaya hazırız.” diye konuştu.

Rosoboronexport tarafından yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Aleksandr Miheyev, Eurasia Airshow’a katılmak için Türkiye Savunma Bakanlığı tarafından yapılan daveti büyük bir memnuniyetle kabul ettiklerini belirtti.

Türkiye’nin başta havacılık olmak üzere askeri ürünler açısından dünyanın en büyük gelişen pazarlardan biri olduğuna işaret eden Miheyev, “Türkiye, batı ile doğu arasında ticari bir köprü gibi ve bu bizim ihracat ağımızı genişletmek için büyük bir önem taşıyor.” yorumunda bulundu.

Eurasia Airshow’un da bu bağlamda parlak bir geleceğe sahip olduğunu dile getiren Miheyev, “Bu fuarın her yıl düzenli katılımcısı olmaya hazırız.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Türkiye’nin ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow, bugün Antalya Havalimanı’nda kapılarını açtı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 Eurasia Airshow, Antalya Eurasia Airshow, Havacılık fuarı, Rosoboronexport Başkanı Aleksandr Miheyev, Rusya'dan övgü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları