Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da caretta caretta turizmi

25 Ağustos, 2016 | 09:12

Antalya’da caretta caretta turizmi Kemer ve Kumluca ilçelerinde caretta caretta yavrularının yuvalarından çıkmalarını izlemek isteyenler bölgeye akın etti.

Antalya’nın Kemer ilçesindeki Çıralı ile Kumluca ilçesindeki Olimpos sahillerinde bulunan caretta caretta yuvalarından yavrular çıkmaya devam ediyor.

Çıralı ve Olimpos sahillerinde 150’ye yakın caretta caretta yuvası bulunuyor.

Carretta caretta yavrularının yuvalardan çıkarak denize ulaşmasını izlemek isteyen çok sayıda tatilci, sabahın erken saatlerinden itibaren sahillere akın ediyor.

Ulupınar Çevre ve Doğayı Koruma Derneği görevlileri tarafından takip edilen yavruların çıkışını bölgedeki tatilciler büyük bir ilgiyle izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Caretta Caretta, caretta caretta antalya, Kemer, Kemer Antalya, Kumluca, Olimpos sahilleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları