Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’da iki farklı bayram

19 Ekim, 2013 | 12:06

Antalya'da iki farklı bayram Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan yağışlı hava, Antalya’da bayram tatilini geçiren tatilcilere de farklı iki bayram yaşattı.

Bayramın ikinci gününe kadar güzel olan havayı denize girerek ve güneşlenerek geçiren tatilciler, bayramın üçüncü ve dördüncü gününde ise yağışlı havanın ve dalgalı denizin etkisiyle otellerin içerisinde geçirdiler.

Manavgat’ta Club Nena Otel’de tatillerini geçiren tatilciler bayramın ilk iki günü denize girip güneşlendiler, üçüncü ve dördüncü günü ise dalgalı denizin resmini çekip kapalı havuzlarda bayramlarını geçirdiler.

Halil ÖNCÜ ( MANAVGAT )

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, antalya bayram, antalyada bayram, Bayram, Bayram tatili, Halil Öncü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları