Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anneler Gününe Özel Hediyeler

29 Nisan, 2011 | 16:44

Anneler Gününe Özel Hediyeler

Anneler Gününe özel hediyeler arasında bir çok alternatif sunulabilir fakat bunların en unutulmazı anneler günü özel otellerinden O’na bir oda hediye etmek.

Anneler Gününe özel konseptler hazırlayan oteller hafta sonuna denk genelen bu önemli günü özel unutulmaz kılmak üzere farklı kampanyalar, hediyeler hazırlıyorlar. Bir birinden farklı konseptler ile odalarda annelere özel minik hediyeler onları bekliyor olacak.

Anneler günü otelleri arasında Güral Sapanca, Sheraton Ceşme, Doria Hotel Bodrum gibi bir çok otel hazırladıkları özel promosyonlarla 8 Mayıs Anneler Günü ‘nü unutulmaz bir hale getirmeyi hedefliyor. SPA masajlarından, muhteşem akşam yemeklerine kadar bir çok anneler günü hediyesinin yanı sıra, anneler gününe özel 2 gece kal 1 gece öde kampanyaları da anneler günü hediyesi olabilecek en güzel ve keyifli alternatifler arasındadır.

Anneler Günü Özel Hediyesi ; sürprizlerle dolu otel konaklamaları

Anneler Günü 8 Mayıs ‘ a sayılı günler kala sürpriz hediyelerin yanı sıra anneler günü promosyonları ile dünyanın en değerli varlıklarına farklı bir anneler günü özel  hediyesi vermek mümkün.

Özel Annelere Özel Hediyeler

İstanbul ‘a yakın bölgeler Sapanca, Abant, Ağva’ nın yanı sıra, Çeşme, Bodrum, Antalya gibi bölgelerdeki otellerin sundukları anneler günü promosyonları anneler gününe en çok yakışan hediyeler arasında.

8 Mayıs Anneler Günü şimdiden kutlu olsun…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
8 Mayıs Anneler Günü, Anneler Günü, Anneler Günü 8 Mayıs, anneler günü hediyesi, Anneler günü otelleri, anneler günü özel oteller, anneler günü promosyon, anneler günü promosyonları, anneler gününe özel, Anneler Gününe özel hediye, Anneler Gününe Özel Hediyeler, annelere özel, Annelere Özel Hediyeler, Doria Hotel, Güral Sapanca, Sheraton Çeşme,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları