Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anneler Günü Özel Otelleri

27 Nisan, 2011 | 10:20

Anneler Günü Özel Otelleri

Yurtiçi Otelleri anneler gününe özel olarak hazırladıkları promosyonları, ilave indirimler, değişik sürprizler ile bu özel günün unutulmaz hale getirmeyi hedefliyorlar.

Anneler günü özel otel konseptleri arasında İstanbul otelleri,  İstanbul’ a yakın bölgelerde bulunan tesisler hazırladıkları özel promosyonlar ile annelere unutulmaz bir hediye vermeyi hedefliyor.

Anneler Gününe Özel olarak hazırlanmış olan paketlerin içerisinde farklı kampanyalar bulunuyor. 2 gece kal 1 gece öde, annelere özel minik hediyeler, brunchlar bu promosyonlardan sadece bazıları.

Anneler Günü özel otelleri ve programları

Anneler günü otel programları arasına bruchlar, SPA,  masaj indirimlerinin yanı sıra 2 gece kal 1 gece öde gibi kampanyaları da var.

Oteller anneler günü için özel olarak hazırladıkları kampanyalar ile annelere unutulmaz bir hediye verecekler. Anneler günü özel  hediyesi olarak bir çok alternatif sunuluyor çiçekler, takılar, kıyafetler vs.  fakat bunların en farklısı O’ na unutamayacağı çok özel bir tatil hediye etmek

Anneler günü her yıl mayıs ayının ikinci haftasıdır. 8 Mayıs 2011 Anneler Gününüz  şimdiden kutlu olsun.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
8 Mayıs Anneler Günü, Anneler Günü, Anneler Günü 8 Mayıs, Anneler Günü Ne Zaman, Anneler günü otel, Anneler Günü Otel Programları, Anneler Günü Özel, Anneler günü özel otel, Anneler Günü Özel Otelleri, anneler gününe özel, annelere özel, Yurtiçi Otelleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları