Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ankara Uluslararası Film Festivali başladı

16 Mart, 2012 | 09:54

23. Ankara Uluslararası Film Festivali ünlü isimlerin katıldığı törenle başladı.

Türkiye ve dünya sineması filmlerini sinemaseverlerle buluşturan 23. Ankara Uluslararası Film Festivali, törenle açıldı.

Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen Ankara Film Festivali’ ni, MEB Şura Salonu’nda yapıldı.

23. Ankara Uluslararası Film Festivali açılışına sinema sanatçısı Türkan Şoray ile yönetmen ve senarist Safa Önal da katıldı.

Törende Burçak Evren, Panayot Abacı ve Hamiye Çolakoğlu’na Özel ödülleri takdim edildikten sonra Lütfi Ömer Akad’ın 1968 yapımı ‘Vesikalı Yarim’ filmi gösterildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23. Ankara Film Festivali, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali, Ankara Film Festivali, Ankara Uluslararası Film Festivali, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı, Film Festivali, Uluslararası Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları