Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler Ankara turizm ve tatil günleri fuarında

20 Ocak, 2010 | 09:53

ATM’nde 24 Ocak’a kadar açık kalacak ATTM Travel Ankara Turizm ve Tatil Günleri Fuarı’nda, oteller, seyahat acenteleri, tatil köyleri, termal ve devre mülk tesisler, kış ve kayak tesisleri tanıtım yapabilecek.

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Exponet Organizasyon tarafından düzenlenen ATTM Travel Ankara Turizm ve Tatil Günleri Fuarı, yarın açılıyor.

Atatürk Kültür Merkezi’nde 24 Ocak’a kadar açık kalacak olan ATTM Travel Ankara Turizm ve Tatil Günleri Fuarı’nda, oteller, seyahat acenteleri, tatil köyleri, termal ve devre mülk tesisler, kış ve kayak tesisleri, tatil köyleri, illerin kültür ve turizm müdürlüklerinin yanı sıra belediyelerin de tanıtım yapabileceği bir ortam oluşturulacak.

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Seçim Aydın, fuarın Ankara için çok önemli olduğunu, bu tür organizasyonların İstanbul, İzmir ve Antalya’da yıllardır düzenlendiğini söyledi.

Türkiye’de en çok turist veren illerin başında Ankara’nın geldiğini belirtenSeçim Aydın, “Bu nedenle insanların nereye gideceğini, nerede kalacağını rahatlıkla görebileceği ve analiz edebileceği bir fuar olsun istedik. Anadolu’daki tüm seyahat acenteleri ve otelcilerin katılımının sağlanması gerekiyor, bunun için çalışmalar yapılıyor” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Tatil Günleri, Ankara Tatil Günleri Fuarı, Ankara Turizm ve Tatil Günleri, Atatürk Kültür Merkezi, Seçim Aydın,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
20 Ocak, 2010

Acilacak Fuarda Ankaralilara sunulacak Turistik Tesislerin,iç Turizme katkıda bulunacagina inanıyorum. Yalnız sunulan Tesislerin,herkesin tatil yapabilecegi bir fiyat uygulamasına gitmelerini öneririm. Türkiye’de Tatil,Avrupaliya nazaran Türkiye’de yasiyanlara cok pahalli,Dikkatinizi cekerim.Yetkililere Sesleniyorum.Uygulayacaginiz fiatlarla Tesisinizin her Sezonda dolu geçmesi dileklerimle.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 20th, 2010 at 13:46 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları