Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ankara’ya ikinci Hilton geliyor

30 Nisan, 2010 | 18:12

Pekkan Grup tarafından Ankara Kolej kavşağındaki Vakıflar Genel Müdürlüğü binası yenilenerek beş yıldızlı otel haline getirilen “Doubletree by Hilton-Kolej” haziran ayında hizmete açılacak.

Doubletree by Hilton-Kolej ismiyle hizmet verecek beş yıldızlı otel, Kavaklıdere’de bulunan Ankara HİLTONSA’dan sonra başkentteki ikinci Hilton olacak.

Haziran ayında açılacak Doubletree by Hilton-Kolej için Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Pekkan ile Hilton Türkiye Geliştirme Sorumlusu Poğda Demircan arasında protokol imzalandı.

Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Pekkan, otelin Ankara’nın tarihi ile Cumhuriyet dokusunu bir arada taşıyan önemli bir yapı olduğunu, eskiden Vakıflar Genel Müdürlüğü binası olarak kullanılan binayı 2008 Ocak ayında Vakıflar Genel Müdürlüğünden 29 yıllığına kiraladıklarını söyledi. Doubletree by Hilton-Kolej’in beş yıldızlı olacağını söyleyen Pekkan, 15 milyon dolara mal olan otelin 209 odası ve 300 kişilik roof barı bulunduğunu bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Ankara haberleri, Ankara Hilton, Ankara Hilton Otel, Ankara Hilton Oteli, Ankara İkinci Hilton, Ankara Otel, Doubletree by Hilton-Kolej, Fenerbahçe Ankaragücü, Hilton Oteli, Hilton-Kolej, Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Tarık Pekkan, Tarık Pekkan haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları