Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ankara’ya ikinci Hilton geliyor

30 Nisan, 2010 | 18:12

Pekkan Grup tarafından Ankara Kolej kavşağındaki Vakıflar Genel Müdürlüğü binası yenilenerek beş yıldızlı otel haline getirilen “Doubletree by Hilton-Kolej” haziran ayında hizmete açılacak.

Doubletree by Hilton-Kolej ismiyle hizmet verecek beş yıldızlı otel, Kavaklıdere’de bulunan Ankara HİLTONSA’dan sonra başkentteki ikinci Hilton olacak.

Haziran ayında açılacak Doubletree by Hilton-Kolej için Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Pekkan ile Hilton Türkiye Geliştirme Sorumlusu Poğda Demircan arasında protokol imzalandı.

Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Pekkan, otelin Ankara’nın tarihi ile Cumhuriyet dokusunu bir arada taşıyan önemli bir yapı olduğunu, eskiden Vakıflar Genel Müdürlüğü binası olarak kullanılan binayı 2008 Ocak ayında Vakıflar Genel Müdürlüğünden 29 yıllığına kiraladıklarını söyledi. Doubletree by Hilton-Kolej’in beş yıldızlı olacağını söyleyen Pekkan, 15 milyon dolara mal olan otelin 209 odası ve 300 kişilik roof barı bulunduğunu bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Ankara haberleri, Ankara Hilton, Ankara Hilton Otel, Ankara Hilton Oteli, Ankara İkinci Hilton, Ankara Otel, Doubletree by Hilton-Kolej, Fenerbahçe Ankaragücü, Hilton Oteli, Hilton-Kolej, Pekkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Tarık Pekkan, Tarık Pekkan haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları