Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Ankara Güneşi” Moskova’da

12 Kasım, 2013 | 11:15

hacettepe-senfoni-orkestrasi-moskova Hacettepe Üniversitesi Büyük Senfoni Orkestrası, Rusya’nın başkenti Moskova’da konser turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor.

“Ankara Güneşi” isimli müzik projesi Türk-Rus kültür merkezinin katkıları ile 16-20 Kasım tarihlerinde başken Moskova’da düzenlenecek.

Moskova Çaykovski Devlet Konservatuarı Uluslar Arası İlişkiler Sorumlusu Margarita Karatıgina yaptığı açıklamada, konserlerde Türk, Rus ve İranlı müzisyenler ortak klasik ve halk müziği ziyafeti sunacağını söyledi.

Türk halk sanat müziğinin tanıtılacağı ilk konser 16 Kasım’da Moskviç Kültür Merkezi’nde yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Devlet Konservatuarı, Hacettepe Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi Senfoni Orkestrası, Margarita Karatıgina, Moskova Çaykovski, Moskova Çaykovski Devlet Konservatuarı, Moskova haberleri, Moskviç Kültür Merkezi, rusya haberleri, Senfoni Orkestrası Moskova, Senfoni Orkestrası Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları