Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Ankara Güneşi” Moskova’da

12 Kasım, 2013 | 11:15

hacettepe-senfoni-orkestrasi-moskova Hacettepe Üniversitesi Büyük Senfoni Orkestrası, Rusya’nın başkenti Moskova’da konser turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor.

“Ankara Güneşi” isimli müzik projesi Türk-Rus kültür merkezinin katkıları ile 16-20 Kasım tarihlerinde başken Moskova’da düzenlenecek.

Moskova Çaykovski Devlet Konservatuarı Uluslar Arası İlişkiler Sorumlusu Margarita Karatıgina yaptığı açıklamada, konserlerde Türk, Rus ve İranlı müzisyenler ortak klasik ve halk müziği ziyafeti sunacağını söyledi.

Türk halk sanat müziğinin tanıtılacağı ilk konser 16 Kasım’da Moskviç Kültür Merkezi’nde yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Devlet Konservatuarı, Hacettepe Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi Senfoni Orkestrası, Margarita Karatıgina, Moskova Çaykovski, Moskova Çaykovski Devlet Konservatuarı, Moskova haberleri, Moskviç Kültür Merkezi, rusya haberleri, Senfoni Orkestrası Moskova, Senfoni Orkestrası Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları