Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ankara Esenboğa Havalimanı’nın adı değişiyor

17 Eylül, 2009 | 11:40

Ankara Esenboğa Havalimanı'nın adı değişiyor Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Esenboğa Havalimanı’nın isminin “Turgut Özal Havalimanı” olarak değiştirilmesinin gündemde olduğunu belirtti.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneğince Ankara Vilayetler Evi’nde düzenlenen iftardan sonra yaptığı konuşmada, “Onun ideali olduğuna inandığım, o elini başının üstünde birleştirmesi, Türkiye’de bütün eğilimleri toplayarak kardeşliğe, özgürlüğe, birbirini daha çok sevmeye yol açan düşüncesinin bug

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları