Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ankara alışveriş festivali başlıyor

14 Mart, 2012 | 12:07

Ankara Alışveriş Festivali başlıyor / Turizm Haberleri

Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Ticaret Odası ortaklığında gerçekleşen Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest)  8 Haziran-1 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenecek.

Başkent’te 23 gün sürecek alışveriş festivali ile ilgili yarın TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in de katılımıyla tanıtım toplantısı yapılacak.

ATO’da yapılacak tanıtım toplantısına, TBMM Başkanı Çiçek’in yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve ATO Başkanı Salih Bezci de katılacak.

Başkent’in yurt içi ve yurtdışı tanıtımına katkıda bulunacak, turizm ve ticaretini gelişmesine imkan sağlayacak olan “Ankara Shopping Fest Festivali” 23 gün süreyle Başkentlilere de alışveriş keyfi yaşatacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi Şubat ayı olağan toplantısında, Türkiye genelinde, yurt dışında ve komşu illerden Alışveriş Festivali’ne katılımı arttırmak için tanıtımın yanı sıra vatandaşlara ucuz ulaşım gibi imkanlar sunulması için ilgili kurumlarla işbirliği yapılması, Mart ayı meclis toplantısında ise Büyükşehir Belediyesi’nden festival için kaynak aktarılması kararı alınmıştı.

Festivalde, tekstilden kozmetiğe, ev eşyalarından gıdaya her türlü alışveriş fırsatını bir arada bulacak olan vatandaşlar, eğlenceden ödüllü yarışmalara ve birbirinden ünlü sanatçıları da dinleme şansı yakalayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alışveriş Festivali, Ankara Alışveriş, Ankara alışveriş festival, Ankara Alışveriş festivali, Turizm Gazetesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları