Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Angelina Jolie & Keanu Reeves Yunanistan’ın Paxos Adasında Görüldü

30 Temmuz, 2017 | 13:36

Angelina Jolie & Keanu Reeves

 

Dünyaca ünlü iki Hollywood starı Angelina Jolie & Keanu Reeves yaz tatillerini geçirmek için Yunanistan’ın Paxos Adasında Görüldüğü belirtildi.

Angelina Jolie & Keanu Reeves Yunanistan’ın Paxos Adasında Görüldü

Angelian Jolie ve Keanu Reeves Yunanistan‘ın ünlü Corfu adasının güneyinde yer alan Paxos adasında yaz tatillerini geçirdikleri belirtildi. İki ünlü de ayrı ayrı adaya geldikleri ve aynı zamanı seçtikleri açıklandı. Adanın farklı yerlerinde tatil yaptıkları açıklandı.

Paxos Island

Bu sene dünyanın dört bir yanından turist çeken Yunanistan’a yıldızlarda akın ediyor. Özellikle, Corfu ve çevresindeki adalarda tatillerini geçiren ünlüler, adaların hem sakin hemde doğal güzelliklerine bayıldıklarını dile getiriyorlar.

Korfu adası turları son dönemde öne çıkan turlar arasında yer alıyor. Bunun en önemli nedeni, Korfu adasının sakin ve kosmopolit bir yapıda olması.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Keanu Reeves, Korfu Adası Turları, Paxos Adası, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları