Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Angelina Jolie film galası için geldiği Avustralya’da tatil yapıyor

17 Kasım, 2014 | 10:01

Yönetmenliğini üstlendiği ikinci filmi Unbroken’ın Avustralya galası için Sidney’e giden Angelina Jolie,  şu sıralar yazı yaşayan ülkede stresten uzak keyifli bir tatil yapıyor.

Avustralya’nın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Sidney, tasarımcıların, modacıların, sanatçı ve reklamcıların en çok tercih ettiği şehir…

Son olarak dünyaca ünlü aktris Angelina Jolie, ikinci uzun metrajlı film olan Unbroken’ın galası için geldiği Avustralya’nın Sidney kentinde görüntülendi. Jolie, kentin en lüks otelinin suitinde görüntülendiğinden habersiz, Avustralya’nın eşsiz güzellikteki manzarasını izlerken objektiflere takıldı.

39 yaşındaki Jolie, dalgın dalgın otel balkonundan görülen liman manzarasını seyretti.

Avustralya turu yapmadan olmaz

Plajları, kozmopolit ve lezzetli mutfağı ve sıcakkanlı insanlarıyla Sidney, mutlaka gezilmesi gereken bir şehir. Gala için geldiği tatil kenti Sidney’de küçük bir şehir turu da yapan Angelina Jolie, güneşli Avustralya’da stresten uzak güzel bir tatil yapma fırsatı buldu.

Sidney’de neler yapılır nerelere gidilir

Şehir, sörf olanakları, manzarası, dünyaca ünlü sahilleri ile her türlü kozmopolit keyfi sunuyor. Sydney Limanı’da ya da Nielsen Parkı’nda yüzebilir ve Centenniel Parkı’nda ata binebilirsiniz.

Lezzetli bir akşam yemeğinin ardından gecenizi sayısız bar, club veya Public House’lardan birinde eğlenerek geçirebilirsiniz. Özellikle caz sevenler, 1970′lerden beri Avustralya’nın en iyi müzik kulübü olarak tanınan The Basement Club’ı ziyaret edebilir.

Turistik ve hediyelik eşya alışverişi için Sydney’in en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Strand Arcade’ye uğrayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Angelina Jolie Avustralya, Angelina Jolie filmleri, Angelina Jolie gala, Angelina Jolie Haberleri, Angelina Jolie Sidney, Angelina Jolie sidney gala, Angelina Jolie Unbroken, Avustralya, Avustralya Sidney, Avustralya tatili, Unbroken, Unbroken filmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları