Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Angelina Jolie ve Brad Pitt düğün için Güney Fransa’yı tercih etti

10 Ağustos, 2012 | 14:41

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti düğün için Güney Fransa’yı tercih etti.

Çift bu hafta sonu Fransa’nın güneyinde aldıkları Miraval Şatosu’nda evleniyor.

Uzun süredir birlikte olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çocuklarının “Ne zaman evleneceksiniz?” sorusunu çok sık sordukarı için evliliğe yeşil ışık yakmıştı.

Çiftin çocuklarının baskılarına daha fazla dayanamadığı ve evlilik için hazırlıklarını hızlandırdığı konuşuluyor.

Fransa’nın yerel kamu televizyonu France 3’ün çiftin yalısının bulunduğu bölgedeki ekibi France 3 – Cote d’Azur’un haberine göre, sır gibi saklanan düğün bu hafta sonu gerçekleşecek.

Mayıs ayında Cannes Film Festivali’nde evlilik tarihine ilişkin sorulara Brad Pitt, ” henüz tarih belirlemedik ” diye yanıt vererek tarih açıklamamıştı. Sade ve samimi bir törenle evlenmek isteyen çift, evlilik tarihi de dahil tüm detayları büyük bir gizlilik içinde yürütüyor. İddiaya göre çift, en fazla 20 kişiyi davet etti ve davetiye bile bastırmadı.

Çiftin yakın kuzenleri bile, Amerikan televizyonlarına düğüne davetli olmadıklarını açıkladılar. Şimdilik düğünün kesin davetlileri yalnızca çiftin çocukları 10 yaşındaki Maddox, 9 yaşındaki Pax, 7 yaşındaki Zahara, 6 yaşındaki Shiloh ile 4 yaşındak ikizleri Knox ve Vivienne.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, Brad Pitt eşine düğün hediyesi olarak 315 bin Euro değerinde Patek Philippe’in ‘La Minute Repeater’ adlı saatini aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie Brad Pitt, Angelina Jolie Brad Pitt evlendi, Angelina Jolie Brad Pitt Evleniyor, Angelina Jolie Brad Pitt fransa, Angelina Jolie Brad Pitt Güney Fransa, Angelina Jolie ve Brad Pitt, Angelina Jolie ve Brad Pitt fransa evlilik, Cote D'azur, Cote d’Azur düğün, Cote d’Azur haberleri, Fransa Cote d’Azur, Güney Fransa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları