Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Angelina Jolie Avustralya Sidney ‘de

22 Kasım, 2013 | 16:51

Angelina Jolie Çocuklarıyla Akvaryum Ziyaretinde

Angelina Jolie Kızıyla

Angelina Jolie ‘den hem ziyaret hem ticaret

NationalTurk ‘un haberine göre Unbroken filminin çekimleri için Eylül ayında Sydney ‘e gelen Amerikalı ünlü oyuncu Angelina Jolie, Avustralya’nın tadını çıkarıyor. 6 çocuğunu da beraberinde getiren Jolie Avustralya ‘da gezmeyi de ihmal etmiyor. Hava durumunun yaz aylarından dolayı yüksek olduğu  Avustralya ‘nın meşhur plajlarında çocuklarıyla zaman geçiren Jolie çocuklarına Avustralyayı tanıtıyor.

Kanguru, koala ve emu gibi sadece Avustralya ‘da yaşayan hayvanların olduğu hayvanat bahçelerinden, lunaparklara, bir çok yeri çocuklarına gezdiren Jolie, Sidney dışında, Avustralya ‘nın Queensland şehirinde bulunan Warner Bros Movie World ‘e de uğramayı ihmal etmedi.

Avustralya 2000 Sidney Olimpiyatlarından sonra dikkat çekmiş ve turistler için cazibe merkezi haline gelmiştir. Bir çok Holywood yıldızının da sıklıkla ziyaret ettiği Sidney, hayvanat bahçeleri, parkları ve akvaryumlarıyla çocuklara, gece hayatı, partileri ve festivalleriyle gençlere, sakin bölgeleri ve doğasıyla yaşlılara ve müthiş kumsallarıyla, dünya üzerinde herkese hitap etmektedir.

Angelina Jolie ve Cocuklari Darling Harbourda Aile boyu Sidney

Çekimleri ile beraber Avustralya ve Sydney turu da tam gaz devam eden Jolie ve çocukları bu ülkede bulunmaktan bir hayli mutlular. Sidney Opera Binası’nın bulunduğu Rocks bölgesindeki Balmumu Heykel Müzesi, Madame Tussaud Sydney ‘de eşi Brad Pitt ile beraber balmumu heykeli olan Jolie, burayı da ziyaret ederek, balmumu heykellerini inceledi..

6 çocuğu ile Avustralya ‘da yaşamın tadını çıkaran Jolie, eşi Brad Pitt ‘ten ayrı kalmak zorunda kaldı. Fury isimli filmin çekimleri için İngiltere ‘de bulunan Brad Pitt, çocukları kış aylarına giren İngiltere yerine, anneleriyle Sydney ‘e gönderme kararı aldı. Amerikalı ünlü oyuncu Angelina Jolie genellikle çekim için gittiği yerlere çocuklarını götürmezken, muhteşem doğası, sıcak havası ve plajları dışında aynı zamanda güvenilir bir ülke olan Avustralya ‘ya çocuklarını da getirmeyi tercih etti.  Avustralyalı hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan ünlü aktrist Angelina Jolie ‘nin film sahneleri için yer yer sokakların trafiğe kapatılmasına rağmen halkın bundan şikayetçi olmadığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2000 Sidney Olimpiyatları, Angelina Jolie Avustralya, Angelina Jolie Sidney, Avustralya Gezi, Avustralya Hava Durumu, Avustralya Olimpiyat, Avustralya Queensland, Avustralya Şehirleri, Avustralya Turu, Avustralya Yaşam, Avustralyalı, Sidney Hava Durumu, Sidney Opera Binası, Sidney Yaşam, Sydney Gezi, Sydney Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları