Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Angel Di Maria için Barcelona iddiası! / Transfer Haberleri

22 Ağustos, 2014 | 16:00

Di maria Barcelona

Real Madrid yönetimiyle yıllık ücretinde anlaşamayan Angel Di Maria Barcelona ile görüşüyor. İspanya La Liga‘da bomba iddia! Angel Di Maria Barcelona yolunda…

Real Madrid’den aldığı 3 milyon Euro ücretin 8 milyon Euro’ya çıkartılması yönündeki talebi yönetim tarafından kabul edilmeyen Angel Di Maria Barcelona ‘nın gündeminde. İngiltere’den Manchester United ve Fransa’dan Paris Saint Germain’in ilgilendiği Di Maria için 60 milyon Euro bonservis bedeli belirleyen Real Madrid yönetimi, iki kulüpten de beklediği fiyatın altında teklifler almıştı.

İspanyol basını, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı. Real Madrid’in ezeli rakibi Barcelona’nın, Di Maria için 60 milyon Euro teklif yaptığı, ancak transferin Başkan Florentino Perez’den döndüğü savunuldu. Habere göre Arjantinli yıldızı şampiyonluk yarışındaki rakibine kaptırmak istemeyen Perez, yapılan teklifi hiç düşünmeden reddetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angel Di Maria, angel di maria barcelona, Barcelona transfer, di maria, di maria barcelona, di maria barcelonada, di mariaö, La Liga, La Liga haberleri, La Liga turları, Real Madrid-Barcelona,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları