Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anastasia Volochkova Maldivler turunda

25 Mayıs, 2015 | 12:01

Anastasia Volochkova maldivler Rus dansçı Anastasia Volochkova, Hint okyanusunun incisi Maldivler’de tatil yapıyor. Volochkova, bir hayli renkli geçen Maldivler tatilinden en özel anlarını, sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Turkuaz mavisi denizi, muhteşem manzaraları ve beyaz kumlarla kaplı plajları ile tropik adaların inicisi olarak bilinen Maldivler, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Son olarak fazla kiloları nedeniyle Bolşoy Balesi’nden kovulan Rus dansçı Anastasia Volochkova, dinledirici ve huzur veren atmosfere sahip Maldiv Adaları’nda tatil yapıyor. 29 yaşındaki dansçı, Maldivler tatilinde çektirdiği yarı çıplak pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Anastasia Volochkova, 2003 yılında dünyanın en saygın bale topluluklarından olan Rus Bolşoy Balesi’nden kovulmuştu.

THY’nin direkt sefelere başlamasıyla Türk seyahatseverlerin de ilgisini çekmeye başlayan Maldivler, denizi, kumsalları, palmiye ağaçları, eşsiz manzaralarının yanında özellikle sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgeleri ile biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anastasia Volochkova, Anastasia Volochkova bikini, Anastasia Volochkova Bolşoy Balesi, Anastasia Volochkova hot, Anastasia Volochkova instagram, Anastasia Volochkova kimdir, Anastasia Volochkova maldivler, Anastasia Volochkova rusya, Anastasia Volochkova seksi, Bolşoy Balesi, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları