Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolujet’in Bodrum ve Ankara seferleri başladı

24 Haziran, 2009 | 10:08

Anadolu Jet Türk Hava Yolları’nın Anadolu’daki şirketi Anadolujet’in Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı üzerinden Bodrum ve Ankara seferleri başladı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda bir basın toplantısı düzenleyen THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, Anadolujet’in ilk defa Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na geldiğini belirterek ”Daha önce Ankara’da Anadolujet markası altında daha değişik bir ürün tasarımıyla belirli bir müşteri kesimine hizmet edecek bir proje tasarlamıştık. Bunu şimdi İstanbul’a bağlıyoruz. Böylece müşterimize çok değişik fırsatlar sunmuş oluyoruz” dedi.

Havalimanını çok önemsediklerini ifade eden Karlıtepe, “Burası 5 milyon nüfuslu bir şehrin havalimanı. Buraya uygun belirli bir ürünü de biz elbette ki koyacağız. Biliyorsunuz bu havaalanına ilk inanan THY oldu. Buraya ciddi bütçeler ayırdık. Hatta burası tutulsun diye biraz da zarar ettik. Ama zamanla tutuldu. Sunexpress geldi, Anadolujet geldi. Artık bundan sonra THY’nin uluslararası organizasyonlarını da yavaş yavaş buraya intikal ettireceğiz. Yani İstanbul çok büyük bir şehir, farklı ürünlere ihtiyaç var. Biz de bunları karşılamak üzere her şeyi yapıyoruz” diye konuştu.

Toplantının ardından yeni seferin ilk yolcuları Bodrum uçağına bindirilerek uğurlandı.

Sabiha Gökçen Havaalanı B Terminali’nde hizmet verecek olan AnadolaJet her gün, İstanbul-Ankara, Ankara-İstanbul ve İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul arası seferleri düzenleyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Jet, Anadolu Jet İstanbul Bodrum, Anadolu Jet Uçuşları, Anadolujet, Ankara, Bodrum, İstanbul, Sektörel Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları