Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AnadoluJet İstanbul seferlerini çoğalttı

22 Ekim, 2009 | 09:53

 AnadoluJet İstanbul seferleri AnadoluJet Havayolu Şirketi, Ankara seferlerinin ardından İstanbul seferlerine de başlıyor. Elazığ’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 Kasım 2009 tarihinden itibaren seferler gerçekleştirilecek.

Elazığ ile İstanbul arası AnadoluJet uçak seferlerinde, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkış saati 08.50 olmasına karşılık Elazığ havaalanına varış saati 10.20 olacak. Elazığ havaalanından kalkış saati ise 10.55 olurken, Sabiha Gökçen havalimanına varış saati de 12.35 olacak.

AnadoluJet’in 8 Kasım Pazar günü start vereceği Sabiha Gökçen seferleriyle birlikte Elazığ ile İstanbul arası günlük uçak sefer sayısı 4’e çıkmış olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolujet, AnadoluJet Elazığ İstanbul, AnadoluJet Haberleri, AnadoluJet Havayolu Şirketi, AnadoluJet İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen Havaalanı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları