Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AnadoluJet’den Ankara Şam seferleri

15 Mart, 2010 | 18:43

Türk Hava Yolları markası olan AnadoluJet’in Ankara’dan Şam’a direkt uçuşları başladı.

Suriye ile Türkiye’nin karşılıklı vize kaldırma kararının ardından hız kazanan iki ülke arasındaki ilişkiler turizm alanında da ilerledi.

Turistik geziler için yeni bir rota olarak değerlendirilen Şam, önümüzdeki günlerde gözde yurt dışı destinasyonlarından biri olacak.

Ankara – Şam uçuşlarının, gidiş-dönüş biletlemelerde geçerli olacak şekilde tek yön bilet fiyatları tüm vergiler dahil 59 Euro’dan başlayacağı belirtildi.

Vize uygulamasının kalkması ve uçak biletlerinin 59 euro olması sayesinde oldukça ekonomik bir yurt dışı deneyimi haline gelen Şam, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ziyaretçilerini bekliyor.

Turizmin yanı sıra bir çok Türk işadamının da yatırım amacıyla bölgeye gittiği ve Pazar araştırmaları yaptığı bildirildi.

AnadoluJet, çok yakında başlayacak olan Londra, Paris, Stokholm, Viyana, Amsterdam, Brüksel, Frankfurt, Düsseldorf, Kopenhag ve Tahran seferleri ile yolcularını Avrupa ve Orta Doğu’ya taşımayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolujet, AnadoluJet Ankara Şam, AnadoluJet Seferleri, AnadoluJet Uçuşları, Ankara Şam Uçuşları, Ankara-Şam Seferleri, Suriye Seferleri, Suriye Uçuşları, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları