Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Jet, günlük Ankara-Samsun seferini ikiye çıkaracak

18 Ocak, 2013 | 13:44

Anadolu Jet, günlük Ankara-Samsun seferini ikiye çıkaracak Anadolu Jet, günlük Ankara-Samsun seferini ikiye çıkaracak / Turizm Haberleri

Anadolu Jet Başkanı İbrahim Doğan, Samsun’un büyük bir yolcu potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Doğan, bu potansiyelin hakkını vererek, yaz tarifesi itibariyle Ankara-Samsun uçuşlarını karşılıklı günde 2 sefere çıkaracaklarını söyledi.

Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, bir süre önce THY Samsun Müdürlüğü görevinden, Letonya’nın başkenti Riga Müdürlüğü’ne atanan Ayşegül Özdemir ve THY Soçi Müdürlüğü’nden Samsun’a gelen Arif Ali Gezmişoğlu ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti. Doğan, ziyarette, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Samsun’un, birçok alanda önemli potansiyele sahip olduğunun altını çizen İbrahim Doğan, “Anadolu Jet olarak, Samsun’un farkındayız. 2013 Anadolujet yaz tarifesi itibariyle Ankara-Samsun uçuşları, karşılıklı günde 2 sefere çıkarılarak, hem Samsunluların Ankara’ya sabah gidip akşam dönmeleri sağlanacak, hem de Ankara üzerinden kısa bekleme süreleri ile başta Antalya, Adana, Gaziantep, İzmir, Diyarbakır olmak üzere Anadolu’nun dört bir yanına seyahat etmeleri için önlerinde daha fazla seçenek olmuş olacaktır. Aynı zamanda, Sabiha Gökçen Havaalanı’na da iki tane sefer düzenleyeceğiz. Anadolujet olarak, Anadolu’daki kentlerimizin ticaretini, hava trafiğini ve turizmini artırması çabası içindeyiz. Samsun’un değerini ve önemini de biliyoruz. Onun için sizin de vereceğiniz destekle Samsun’un da hakkını vereceğiz. Bundan şüpheniz olmasın.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Jet, Anadolu Jet Başkanı İbrahim Doğan, Anadolu Jet Haberleri, Anadolu Jet Seferleri, Anadolu Jet Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları