Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Ateşi Uzakdoğu’da

02 Ocak, 2014 | 11:02

anadolu-atesi-uzakdogu Çin turnesi için Uzakdoğu’da olan Anadolu Ateşi, yeni yılın ilk gününde başkent Pekin’de sahne aldı.

Çin turnesi kapsamında ülkenin batı bölgelerindeki gösterilerini tamamlayan grup son olarak başkent Pekin’de sahne aldı.

Anadolu Ateşi, Çin parlamentosu ve devlet sarayı olan Büyük Halk Salonu’nda gösteri yaptı. Bu salon, Çin’in tarihi kongresinin yapıldığı ve konuk devlet liderlerinin ağırlandığı salon olarak da biliniyor.

Çin halkı, Anadolu Ateşi’ne büyük ilgi gösterdi. Seyirciler gösterinin ardından grubu dakikalarca ayakta alkışladı.

Yıllardır Çin turu düzenleyen grup, geçen sene de ülkenin ulusal kanalı CCTV’deki geleneksel yeni yıl gala programında sahne almıştı.

Anadolu Ateşi, son gösterisine 19 Ocak’ta Şanghay’da çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi Çin, Anadolu Ateşi Çin turnesi, Anadolu Ateşi Çin turu, Anadolu Ateşi dans, Anadolu Ateşi uzakdoğu, Çin, Çin Halk Cumhuriyeti, Çin turnesi, Çin turu, Uzakdoğu, Uzakdoğu Çin, Uzakdoğu etkinlik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları