Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Ateşi Uzakdoğu’da

02 Ocak, 2014 | 11:02

anadolu-atesi-uzakdogu Çin turnesi için Uzakdoğu’da olan Anadolu Ateşi, yeni yılın ilk gününde başkent Pekin’de sahne aldı.

Çin turnesi kapsamında ülkenin batı bölgelerindeki gösterilerini tamamlayan grup son olarak başkent Pekin’de sahne aldı.

Anadolu Ateşi, Çin parlamentosu ve devlet sarayı olan Büyük Halk Salonu’nda gösteri yaptı. Bu salon, Çin’in tarihi kongresinin yapıldığı ve konuk devlet liderlerinin ağırlandığı salon olarak da biliniyor.

Çin halkı, Anadolu Ateşi’ne büyük ilgi gösterdi. Seyirciler gösterinin ardından grubu dakikalarca ayakta alkışladı.

Yıllardır Çin turu düzenleyen grup, geçen sene de ülkenin ulusal kanalı CCTV’deki geleneksel yeni yıl gala programında sahne almıştı.

Anadolu Ateşi, son gösterisine 19 Ocak’ta Şanghay’da çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi Çin, Anadolu Ateşi Çin turnesi, Anadolu Ateşi Çin turu, Anadolu Ateşi dans, Anadolu Ateşi uzakdoğu, Çin, Çin Halk Cumhuriyeti, Çin turnesi, Çin turu, Uzakdoğu, Uzakdoğu Çin, Uzakdoğu etkinlik,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları