Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Ateşi’nden Troya efsanesi

10 Şubat, 2014 | 11:43

anadolu-atesi-troya 3 bin yıllık Troya tarihini dansın evrensel diliyle günümüze taşıyan Anadolu Ateşi’nin Arenamega’daki gösterisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından organize edilen ve Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla gerçekleştirilen etkinliği Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Temel Karadeniz, 7 bin Küçükçekmeceli vatandaş ile birlikte izledi.

AYAKTA ALKIŞLADILAR

Mustafa Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, çağı yansıtan kostümleri, nefes kesen koreografisi ile görsel bir şölene imza attı. Yaklaşık 2 saat boyunca müzik ve dansın muhteşem uyumuna şahitlik eden vatandaşlar, Mustafa Erdoğan ve ekibini ayakta alkışladı.

OĞULLARIYLA BİRLİKTE İZLEDİ

Oğulları Ares, Güney ve Atlas babaları Mustafa Erdoğan’ı gösteride yalnız bırakmadı. Program sonunda ise, “Anadolu kültürünü, eşsiz ve mükemmel danslarıyla bizlerle buluşturdular.” diyerek Mustafa Erdoğan’a teşekkür eden Aziz Yeniay ünlü sanatçıya çiçek verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi dans gösterisi, Anadolu Ateşi troya, Troya, Troya efsanesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları