Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Ateşi, Moskova’da sahne alacak

09 Nisan, 2015 | 07:59

Mustafa Erdoğan’ın sanat yönetmenliğini yaptığı Anadolu Ateşi, Rusya’nın başkenti Moskova’da sahne almaya hazırlanıyor.

Nisan ayında kültür ve sanat alanında birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak Moskova, Mayıs ayında ise ayrı bir heyecan yaşayacak. Türk dans topluluğu Anadolu Ateşi, 29 Mayıs’ta Rusya’da sahne alacak.

Daha önce Rusya’da birçok kez sanatseverlerle buluşan Anadolu Ateşi, Moskova’daki Kremlin Devlet Sarayı’nda unutulmaz bir dans şovu sahneleyecek.

Türkiye’nin Moskova Büyükelçiliği ve Rus-Türk İşadamları Birliği’nin (RTİB) desteği ile gerçekleştirilecek etkinlik, iki ülke arasındaki diplomatik ilişkilerin 95’inci yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştiriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi kremlin, Anadolu Ateşi moskova, Anadolu Ateşi rusya, Anadolu Ateşi rusya moskova, Anadolu Ateşi video, Kremlin Devlet Sarayı, kremlin sarayı, Kremlin Sarayı Moskova, Moskova Büyükelçiliği, Mustafa Erdoğan, Rusya Moskova, Rusya moskova turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları