Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anadolu Arabaları Müzesi’ndeki caz konseri yoğun ilgi

05 Temmuz, 2011 | 11:56

Bursa Festivali kapsamında ofaş Anadolu Arabaları Müzesi’nde gerçekleştirilen caz konseri müzikseverlerden büyük ilgi gördü

50. Uluslararası Bursa Festivali’ kapsamında Tofaş Anadolu Arabaları Müzesi ’nde gerçekleştirilen caz konseri müzikseverlerden büyük ilgi gördü.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen ve bu sene 50. si düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali ’nin son konserinde Ferit Odman, Quinted Feat ve Stefano di Battista, sanatseverlere hafızalardan silinmeyecek yaşattı. Tofaş Anadolu Arabaları Müzesi ’nin tarihi atmosferinde müzikseverlere caz keyfi sunan konserlerde İtalyan solist Stefano di Battista saksafonuyla, İmer Demirer trompetiyle, Burak Bedikyan piyanosuyla, Kağan Yıldız akustik bass ile Bursalı sanatçı Ferit Odman da davuluyla dinleyicilerine muhteşem bir gece yaşattılar.

50. Bursa Festivali ‘nin son konserine Bursalılar yoğun ilgi gösterirken Ferit Odman grup üyelerini tek tek izleyicilere tanıttı ve “’50. Uluslararası Bursa Festivali’nde caz müziğine de yer verildiği için çok mutluyuz. Festivale emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye Caz Sahnesi ‘nin önemli isimlerinden olan Ferit Odman ilk albümünü 2010 yılında sevenleriyle buluşturmuştu.

Yaklaşık 1,5 saat boyunca sahnede kalan sanatçılar, sanatseverlerden de bol bol alkış aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
50. Uluslararası Bursa festivali, Anadolu Arabaları Müzesi, Bursa festivali, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı, Ferit Odman, Quinted Feat, Stefano di Battista, Tofaş Anadolu Arabaları Müzesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları