Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amy Winehouse ‘un Türkiye tatili sona erdi

23 Haziran, 2011 | 11:39

İstanbul’da vereceği konseri iptal eden ve Türkiye ‘ye gelerek tatil yapan Amy Winehouse dün Londraya uçtu.

Belgrad konserinde yaşadığı skandalın ardından İstanbul konserini iptal etmesine rağmen Türkiye ‘ye gelerek tatil yapan Amy Winehouse, tatilini sonlandırarak Londra ‘ya döndü.

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminaline gelen Amy Winehouse, Doysa Havacılık’a ait “TC-SAB” kuyruk tescilli Challenger 605 tipi uçakla Londra’ya gitti.

Türkiye ‘den ayrılırken Amy Winehouse’un görüntülenmesini engellemeye çalışan korumaları ile gazeteciler arasında arbede yaşandı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amy Winehouse, Amy Winehouse haberleri, Amy Winehouse istanbul, Amy Winehouse istanbul tatili, Amy Winehouse londra, Amy Winehouse türkiye, Amy Winehouse türkiye tatili,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları