Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerikan otel devinden Küba turizmine yatırım

21 Mart, 2016 | 09:39

Starwood Hotels & Resorts Barack Obama’nın Küba turunda olduğu şu günlerde, Amerikan otelcilik şirketi Starwood, Küba’ya yatırım yapmak üzere anlaşma imzalayan ilk ABD’li firma oldu.

Starwood Hotels & Resorts, ABD Başkanı Barack Obama’nın 88 yıl aradan sonra gerçekleşen tarihi ziyaretinden hemen önce bir ilke imza atarak Küba’ya yatırım için anlaşma imzalayan ilk ABD’li şirket oldu.

Barack Obama, dün ailesiyle beraber Küba’nın başkenti Havana’ya gitti. Küba ve ABD arasında normalleşme sürecine giren ilişkilerin en belirgin ve somut adımlarından biri olarak gerçekleşen bu tarihi seyahat öncesi, iki ülke arasında ilk ticari anlaşma da imzalandı.

Turizm ve Otelcilik alanında faaliyet gösteren Starwood Hotels & Resorts, 1959’dan bu yana Karayiplerin ada ülkesi Küba ile anlaşma yapan ilk ABD firması oldu. Anlaşmaya göre; Starwood Hotels & Resorts, başkent Havana’daki 3 oteli yenileyerek işletmesini devralacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Barack Obama, barack obama ABD, Barack Obama Küba, Havana, Havana Küba, Havana Otelleri, Küba ABD, Starwood havana, Starwood Hotels, Starwood Hotels & Resorts, Starwood küba,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları