Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerikan beyzbol takımı Küba’da maça çıktı

27 Kasım, 2015 | 12:40

Nittany Lions beyzbol Amerika ve Küba arasındaki normalleşme sürecine giren ilişkiler, spor faaliyetleriyle daha da güçleniyor.

ABD ile Küba‘nın diplomatik ilişkilerin normalleşmesi için başlattıkları süreçte, iki ülkenin en büyük yardımcıları, turizm, kültür&sanat ve spor organizasyonları oluyor.

Bu doğrultuda son olarak Pensilvanya Devlet Üniversitesi beyzbol takımı, Küba’da sahne aldı. Küba’nın başkenti Havana’da gerçekleşen seri maçlar kapsamında, Nittany Lions takımı, 55 bin kişilik Estadio Latinoamericano Stadyumu’nda boy gösterdi.

Havana’daki maça Kübalılar beklenen ilgiyi göstermezken az sayıdaki seyirciler arasında Küba’yı ziyaret eden Amerikalılar da vardı. Nittany Lions, Küba’nın Pinar del Rio ve Matanzas kentlerinde 27 ve 28 Kasım tarihlerinde iki maça daha çıkacak.

Daha öncede Amerikalı ve Kübalı güreşçiler bir gösteri maçı için sahne almış, Amerikan Futbol takımı New York’s Cosmos da dostluk maçı için başkent Havana’yı ziyaret etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Havana, Küba, Küba Amerika, Küba Havana, Nittany Lions, Nittany Lions beyzbol, Nittany Lions havana, Nittany Lions küba, Nittany Lions küba havana, Pensilvanya Devlet Üniversitesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları