Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerikan beyzbol takımı Küba’da maça çıktı

27 Kasım, 2015 | 12:40

Nittany Lions beyzbol Amerika ve Küba arasındaki normalleşme sürecine giren ilişkiler, spor faaliyetleriyle daha da güçleniyor.

ABD ile Küba‘nın diplomatik ilişkilerin normalleşmesi için başlattıkları süreçte, iki ülkenin en büyük yardımcıları, turizm, kültür&sanat ve spor organizasyonları oluyor.

Bu doğrultuda son olarak Pensilvanya Devlet Üniversitesi beyzbol takımı, Küba’da sahne aldı. Küba’nın başkenti Havana’da gerçekleşen seri maçlar kapsamında, Nittany Lions takımı, 55 bin kişilik Estadio Latinoamericano Stadyumu’nda boy gösterdi.

Havana’daki maça Kübalılar beklenen ilgiyi göstermezken az sayıdaki seyirciler arasında Küba’yı ziyaret eden Amerikalılar da vardı. Nittany Lions, Küba’nın Pinar del Rio ve Matanzas kentlerinde 27 ve 28 Kasım tarihlerinde iki maça daha çıkacak.

Daha öncede Amerikalı ve Kübalı güreşçiler bir gösteri maçı için sahne almış, Amerikan Futbol takımı New York’s Cosmos da dostluk maçı için başkent Havana’yı ziyaret etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Havana, Küba, Küba Amerika, Küba Havana, Nittany Lions, Nittany Lions beyzbol, Nittany Lions havana, Nittany Lions küba, Nittany Lions küba havana, Pensilvanya Devlet Üniversitesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları